Mokytojai

Centro Hispania savo veiklą pradėjo 2011 m. Kaune ir po vienerių metų darbo veiklos centras pakvietė dirbti dvigubai daugiau mokytojų, kadangi ispanų kalbos kursų paklausa vis didėjo. Po dviejų sėkmingų mokymo metų Kaune atidarėme dar vieną ispanų kalbos centrą Vilniuje, kuris sėkmingai dirba iki šių dienų.
Mūsų pagrindinis tikslas yra kuo ekonomiškiau didinti žmonių informuotumą apie ispanų kalbą ir kultūrą, kad visiems būtų prieinama. Todėl siūlome nemokamas kultūrines veiklas, kurios skatina domėtis ispanų kultūra, o taip pat ir žemiausias kainas ispanų kalbos kursams.
Norėdami įgyvendinti savo tikslus organizuojame nemokamai įvairias kultūrines veiklas, kaip pavyzdžiui, ispaniškų patiekalų gaminimo kursai, ispaniškų trumpametražių filmų ir kino festivaliai, susitikimai su ispanakalbiais žmonėmis, susipažinimas su ispaniškais šokiais (Salsa ir Flamenko),muzika ir kt.
Žemiau pristatome mūsų ispanų mokytojų komandą, kurių pagalba mokysitės ir mėgausitės ispanų kalba bei kultūra.

 

Ispanų kalbos destytojas

Álvaro Vasco

Yra Centro Hispania steigėjas. Alvaro gimė Madride, Ispanijoje. Turi specialisto sertifikatą mokyti užsieniečius ispanų kalbos. Taip pat turi Verslo ir Ekonomikos magistro laipsnį įgytą Madrido Karolio III universitete. Ispanų kalbos moko septynerius metus, iš kurių keturis Lietuvoje. Lietuvos darbo biržoje vienerius metus dalyvavo ES programoje kaip ispanų kalbos mokytojas. Ši patirtis jam leido pritaikyti mokymo metodus mokant lietuvius ispanų kalbos. Alvaro kalba ispanų, anglų ir lietuvių kalbomis.

 

Ispanų kalbos mokytoja

Marina España

Marina yra iš Orensės (Ourense), Ispanija. Ji studijavo ispanų kalbą ir literatūrą Madride, vėliau specializavosi ispanų kalbos mokymo Santjago universitete. Ispanų kalbos mokė UAX universitete Madride, įvairiose Ispanijos mokyklose Ispanijoje ir dirbo kalbėjimo įgūdžius lavinančia asistente Prancūzijoje.
Ji yra energinga, organizuota ir atsakinga.

 

Ispanų kalbos destytoja

Juan Carlos

Juan Carlos gimė ir augo Mursijoje, Ispanija. Mursijos universitete jis įgijo užsieniečių mokymo ispanų kalbos magistro laipsnį ir šiuo metu tęsia doktorantūros studijas Lietuvoje, Mykolo Romerio universitete. Šiame universitete jis jau 3 metus dirba, kaip ispanų kalbos lektorius.
Jo pagrindiniai hobiai yra muzika ir groti cajon būgnu (cajón flamenco).

 

 

Ispanų kalbos destytojas

Carlos Álvarez

Carlos yra iš Meksikos. Jis turi daug patirties mokinant ispanų kalbos Lietuvoje, kadangi čia dirba jau 8 metus. Jis dirbo Vilniaus Juozo Basanavičiaus gimnazijoje, Vilniaus Užupio gimnazijoje, Vilniaus Kolegijoje ir kitose privačiose mokyklose.
Carlos kalba ispanų, anglų, lietuvių ir norvegų kalbomis. Jam patinka muzika ir mėgsta groti smuiku.

Summary
Article Name
Ispanų kalbos dėstytojai iš Ispanijos Vilniuje ir Kaune
Description
Ispanų kalbos dėstytojai Vilniuje ir Kaune. Turi didelę patirtį mokinant ispanų kalbos ir specializuojasi ispanų kalboje.
Author