Ispanų kalbos stovykla vaikams Vilniuje

Mūsų ispanų kalbos dienos stovykla vaikams Vilniuje yra vienas iš būdų šauniai praleisti vasaros dienas mieste kartu besimokant ispanų kalbos!

Mes siūlome ypatingą programą kartu su žaidimais, dainomis, įdomiais skaitiniais, veikla atvirame ore bei sveikais užkandžiais su patyrusiais ispanų kalbos mokytojais.

Data: Birželio 12 d. – Liepos 7 d. (pirmadieniais – penktadieniais)

Laikas: 9:00 – 14:00 val.

Dalyvių amžius: 6-11 metų

Dalyvių skaičius grupėje: 4-8 vaikai grupėje

Kaina: 549€ (vienam dalyviui)

Veikla:

  • Ispanų kalbos pamokos (1,5 / 2 val.)
  • Specialiai pritaikytų vaikams ispaniškų kūrinių, istorijų skaitymas bei aptarimas
  • Ispaniškos dainos
  • Įvairūs žaidimai
  • Veika atvirame ore (priklauso nuo oro sąlygų)
  • Sveiki užkandžiai (įskaičiuoti į bendrą kainą – jeigu turite alergijų tam tikriems produktams ar kt., būtinai informuokite mus iš anksto)

 

Mūsų ispanų kalbos mokytoja vaikams

Esu Gintarė, ispanų kalbos mokytoja. Vilniaus universitete studijavau lietuvių filologiją ir ispanų kalbą. Per studijų programą buvau išvažiavusi studijuoti į Ispaniją, Santiago de Compostela miestą, kur galėjau artimiau pažinti ispanų kultūrą, gyvenimo būdą, papročius.

Ispanų kalbą dėstau kalbų kursuose, dirbau privačioje mokykloje su mokiniais. Noriu savo žiniomis ir patirtimi pasidalinti ir su stovyklos vaikais. Stengiuosi į pamokėles įtraukti kuo įvairesnes temas ir pasitelkti skirtingus būdus.

Stovyklos metu mokysimės kalbėti, skaityti ir rašyti ispanų kalba, žaisdami susipažinsime su ispaniškais papročiais, kultūra, o tam pasitelksime tekstinę, vaizdinę, iliustracinę medžiagą.

Esu įsitikinusi, kad kalbos šiandieniniame pasaulyje užima labai svarbią vietą, plečia akiratį, visapusiškai lavina asmenybę. Mokydamasis naujos kalbos kartu susipažįsti su tos šalies žmonių kultūra, mąstymu. Šia motyvacija stengiuosi dalintis ir su savo mokiniais.

Užsiregistruokite dabar!