Ispanų kalbos pamokos per skype

Ispanų kursai per Skype

 

Pamokos per “Skype” yra patogus būdas išmokti ispanų kalbos neišėjus iš savo namų. Mūsų mokytojai turi daug patirties mokinant šiuo metodu ir garantuoja sėkmę mokymosi proceso metu.

 

Ko jums reikės?

  • Kompiuterio,
  • Internetinio ryšio,
  • Programos “Skype“.

 

Privalumai

  • Sutaupote laiko,
  • Individualūs užsiėmimai,
  • Lankstus pamokų tvarkaraštis,
  • Pamokos pritaikytos pagal jūsų poreikį ir jūsų ispanų kalbos žinių lygį,
  • Papildoma mokymosi medžiaga po pamokų.

 

Kainos

Ispanų kalbos kursų kainos ir trukmė vienam asmeniui:

60 min. – 19.99€

90 min. – 29.99€

 

Ispanų kalbos kursų kainos ir trukmė 2 asmenims (kaina vienam žmogui):

60 min. – 14.99€

90 min. – 20.99€
 

Mūsų studentai sakė:

Kursus pradedantiesiems šiame ispanų kalbos centre pradėjau lankyti 2014 metais ir likau labai patenkintas! Buvau nustebintas pamokose naudojamų skirtingų metodų gausa, besimokydami kalbos dirbome kartu ir individualiai, žaidėme įvairius žaidimus. Mokytojas Alvaro paliko didelį įspūdį! Jis visuomet rasdavo tinkamiausią būdą, kaip pritraukti studentų dėmesį, noriai įsitraukdavo į diskusijas ir padėjo atsakyti į visus iškilusius klausimus tiek pamokų metu, tiek po jų. Esu labai patenkintas rezultatais, nes tų pačių metų vasarą nuvažiavęs į Ispaniją, aš visai neblogai susikalbėjau su vietiniais, galėjau papasakoti apie save ispaniškai:) Ačiū, Centro Hispania!

Karolis Kavoliūnas

Negaliu nieko blogo pasakyti apie šią mokyklą. Mokymosi medžiaga efektyvi, mokytis įdomu, nenuobodu. Svarbiausia, jog mokytojai yra ispanakalbiai, puikiai išmano savo darbą, motyvuoja.

Kristupas Rybakovas

Už durų teks palikti lietuvių kalbą. Nuo pirmų dienų pratinama kiek įmanoma daugiau kalbėti ispanų kalba; daug praktinių įvairių užduočių naujiems žodžiams bei taisyklėms įsiminti. Šilti, pozityvūs, nuolat besišypsantys ispanakalbiai dėstytojai priverčia palikti rūpesčius už klasės durų. Tačiau visų jų tikslas – kuo greičiau prakalbinti visus mokinius tik ispanų kalba.

Vitalija Visiliauškaitė

Dziaugiuosi pradejes lankyti ispanu kursas, klasese visada sauni atmosfera, draugiski destytojai, idomus grupiokai. Patiko, kad mokymo procese daug zaidimu, bendravimo, sypsenu bei juoko. Idomu buvo daugiau suzinot apie ispanu kultura.

Domantas Višinskas

Jeigu vis dar galvojate, ką reiškia interaktyvus mokymasis, kaip dalyvauti pamokoje, kai kartais niekas nekalba tavo kalba, Centro Hispania yra ta vieta, kurioje viskas tampa paprasta. Jeigu norit išmokti ne tik kalbėti, bet ir pajusti ispaniškos kultūros dvasią, paragauti tik šiai šaliai būdingų patiekalų, susipažinti su įvairiais žmonėmis, tad ši mokykla jums kaip tik! Besimokydama čia supratau, kad ir be talento mokytis kalbų galima išmokti kalbėti ispaniškai ir pamilti šią šalį. Taigi, rekomenduoju Centro Hispania – magišką Ispanijos dvasią po Lietuvos dangum:)

Silvija Čižaitė-Rudokienė

Po kelių metų pertraukos ir vėl mokausi ispanų kalbos Centro Hispania. Esu labai patenkinta, kad pasirinkau būtent šią ispanų kalbos mokyklą. Mokytojai yra puikūs , aiškiai ir suprantamai išdėstantys kurso medžiagą bei kantriai aiškinantys, jei ko nesuprantam. Be to, pamokos yra labai įdomios, nes gramatikos mokomasi ne darant nuobodžius pratimus, o bandant ją įsisąmoninti žaidžiant žaidimus ar atliekant kitas užduotis; mokymosi grupės yra nedidelės, tad pamokų metu kiekvienas yra išklausomas. Šioje mokykloje taip pat yra bibliotekėlė, iš kurios galima pasiimti bei namuose skaityti ispaniškas knygeles, atitinkančias turimą žinių lygį, taip pat video su ispaniškais filmais. Be to, švenčių progomis yra organizuojami ispanų kultūros vakarai, kurių metu, pavyzdžiui, pristatomos Kalėdų tradicijos Ispanijoje, ragaujami ispaniški valgiai ir gėrimai. Tikrai džiaugiausi, kad ispanų kalbos mokymuisi pasirinkau šią mokyklą ?

Gintarė Demir

Geriausia pamoką mokantis naujos kalbos kurią išmokau Centro Hispania jog būtent pamokų metu, net nuo pat pirmos pamokos yra bendraujama tik Ispanų kalba, arba gestais kol išsiaiškinama apie ką kalbama. Manau tai yra labai efektyvu, ir po keletos savaičių užsiėmimų nejučia pripranti ir isijauti į Ispaniją ir jos kalbą. Iš Ispanijos atvykę dėstytojai yra labai nuoširdus ir draugiški bei atiduodantys visa save užsiėmimuose. Grupės yra nedidelės todėl žinios gerai isisavinamos. Rekomenduoju šią mokyklą ne tik pradedantiems, bet ir pažengusiems kuriems reikia tobulėjimo.

Mindaugas Germanavičius

Centro Hispania – tai pats geriausias ispanų kalbos centras Vilniuje! Mokytojai profesionalūs, linksmi ir darbštūs, mokykla įsikūrusi Vilniaus centre 🙂 Geriau ir negali būti! Jeigu norite trumpam ištrūkti iš kasdienybės ir susipažinti su ispanų kultūra bei išmokti kalbėti ispaniškai, rinkitės šią mokyklą! Gera nuotaika garantuota 🙂

Dovilė Bikulčiūtė

Šie kursai padėjo man mokytis Ispanų kalbą. Šiose kursuose mes mokomės mažose grupėse, o tai yra gerai, nes jautiesi lyk asmeninėje pamokoje. Visi studentai gali paklausti ir visiems bus paaiškinta ir atsakyta asmeniškai. Mūsų mokytojas yra nuostabus, nes pamokose mes jaučiamės kaip su draugu o ne su mokytoju. Jis yra labai kantrus ir paaiškina viską ko nesupranti. Aš rekomenduoju šiuos kursus tiems, kurie nori išmokti Ispanų kalbą. Kadangi jūs ne tik išmoksit, bet ir susirasit naujų draugų.

Justina Antanaitytė

Centro Hispania – puiki mokykla norintiems pradėti mokytis ispanų kalbos. Pamokas pradėjome nuo paprasto Hola!, o po keleto mėnesių jau dėliojome sakinius. Dėstytojas naudoja įvairius metodus – žaidimus, video ir net pasitelkia dainų tekstus. Pamokos tikrai pravertė keliaujant po Ispaniją. Man tai – nuostabi kalba, todėl pirmąją pažintį su ja rekomenduoju pradėti būtent čia – Centro Hispania!

Aušra Lingytė