Valencija

Pigus alus ir užkandžiai Valencijoje

1. Restaurante La Utielana. ispanų maistas

Restoranas įsikūręs Picadero Dos Aguas aikštėje, nr. 3. Viduržemio jūros regiono patiekalai čia itin geros kokybės ir palankiomis kainomis. Galima paragauti ypatingų patiekalų: ryžių paruoštų orkaitėje arba labai gardžių paelijų (paella).

2. Paellas Velarte (http://www.paellaguinness.com/).

Restoranas įsikūręs Peris y Valero alėjoje, 178. Telefonas +34963743111. Ši vieta garsi, nes yra įtraukta į Gineso rekordų knygą – joje pagaminta didžiausia paelija (paella). Šiame restorane galima užsisakyti paelją išsinešimui, tačiau norint tai padaryti, skambinti reikėtų iki 12 val. Paelija (paella) su vištiena, triušiena šešiems asmenims kainuoja 27 €, 1 asmeniui viena porcija – 3,5 €. Už paelijos keptuvę reikia palikti 10 € užstatą, o jei keptuvę gražinsite neišplautą, turėsite sumokėti 1,5 €.

3. Bar Aries.

Įsikūręs Embajador Vich g. 8, šalia Reina aikštės. Šis baras labiau skirtas šeimoms, todėl jaučiama šeimyniška atmosfera. Čia galima pigiai ir skaniai pavalgyti.

Ispanijos paelija4. El Mordisco.

Įsikūręs Carrer de Quart g. 19. Čia galėsite paragauti tradiciškų Ispanijos ir Valencijos patiekalų. Dienos pietūs kainuoja 7,5 €, į šią kainą įskaičiuotas užkandis, pagrindinis patiekalas, gėrimas, desertas ir kavos puodelis. Vakarienei galite užsisakyti ir paragauti puikios paelijos (paella).

5. Mare meua.

Rasite Carlos Cervera g. 30. Vėrinukai (panašūs į mini šašlyko porciją), užkandžiai ir taurė alaus kainuoja 1 €. Čia galite pavakarieniauti už tikrai gerą kainą.

6. El quinto pino.

Baras įsikūręs Rojas Clemente aikštėje, nr. 4. Čia galima paragauti pigių užkandžių ir bokalą alaus atsigerti už tikrai juokingą kainą (antradieniais alaus bokalas ir 3 skirtingi užkandžiai kainuoja tik 1 €). Galėsite užkąsti ir mėsainių, dešrainių už tikrai mažą kainą.

7. El Palomo.

Kioskas yra įsikūręs Mercat aikštėje. Čia galima nusipirkti tradiciškų Valensijos patiekalų išsinešimui už tikrai mažą kainą.

 

ispanų maistas        Lankytinos vietos Valencijoje

gyvos muzikos Valencijoje       Norintiems pasiklausyti gyvos muzikos Valencijoje

Policijos komisariatai Valencijoje            Policijos komisariatai Valencijoje

Ligoninės Valencijoje          Ligoninės Valencijoje

Telefonų numeriai Valencijoje      Telefonų numeriai, kuriuos turėtumėte žinoti lankydamiesi

                 Valencijoje

Viešbučiai, svečių namai ir apartamentai Valencijoje      Viešbučiai, svečių namai ir apartamentai Valencijoje

Transporto tinklas Valencijoje    Transporto tinklas

Turizmo centrai Valencijoje      Turizmo centrai Valencijoje


Jeigu norite sužinoti daugiau apie Valenciją Jūs galite apsilankyti šioje internetinėje svetainėje.

Summary
Valencija
Article Name
Valencija
Description
Pigus alus ir užkandžiai Valensijoje, restoranai, barai,lankytinos vietos, gyvos muzikos Valensijoje, viešbučiai, svečių namai, transporto tinklas, turizmo centrai ...
Author