Madridas

Pigus alus ir užkandžiai Madride

Mahou

1. El Rincon.

Įsikūręs pačiame Madrido centre, Espíritu Santo g. 26. Už 10 € čia galima užsisakyti didelių porcijų patiekalus, gaivinančių gėrimų ir desertų. Šis baras labai populiarus ir gerai žinomas tarp vietinių gyventojų, ypač dėl savo ypatingojo omleto su bulvėmis (tortilla de patatas). Maistas šiame bare visada šviežias, nes gaminamas vietoje.

2. El Capricho Extremeño.

Įsikūręs La Latina rajone, Carlos Arniches g. 30. Čia galima paragauti sumuštinių, kurie gaminami naudojant prancūzišką batoną, vytintą kumpį Jamón Serrano, krevetes ar vištieną. Vieno tokio gardaus sumuštinio kaina nuo 2 iki 2,5 €.

3. El Tigre.

Rasite įsikūrusį Chueca rajone, Las Infantas g. 30. Baras labai populiarus ne tik tarp Madrido gyventojų, bet ir tarp jo svečių, todėl jis dažnai būna sausakimšas. Alus čia kainuoja 2 €, prie alaus galite užsisakyti užkandžių, pavyzdžiui omleto su bulvėmis (tortilla de patatas).

4.La Llama.

Įsikūrusi Reina Victoria alėjoje 37. Vieni populiariausių šio restorano patiekalų – vištiena apvoliota džiūvėsėliuose ir kepta ant grotelių, taip pat sepijos. Čia galima pavalgyti tik už 4 €, pavyzdžiui, vištienos su gruzdintomis bulvytėmis ir prancūzišku batonu.

5. Casa Granada.

Šis restoranas įsikūręs šalia La plaza de Tirs ode Molina aikštės, Doctor Cortezo g. 17. Jei norite užeiti ir paragauti gardžių patiekalų, reikia paskambinti varpeliu ir pakilti liftu į viršutinį aukštą – ten galėsite mėgautis nuostabiu Madrido vaizdu ir skaniais užkandžiais.

6. El Brillante.

Sakoma, kad čia gaminami patys skaniausi sumuštiniai su kalmarais visame Madride. Labiausiai žinomas ir daugiausiai lankytojų sulaukiantis baras įsikūręs La Plaza del Emperador Carlos V, 8, prie pat geležinkelio stoties Atocha. Šiame bare didelis užkandžių pasirinkimas, kurie kainuoja apie 2 €, taip pat galima užsisakyti ir didesnes maisto porcijas, jos kainuoja nuo 3 iki 7 €.

7. Museo del Jamón.

Barai išsidėstę visame Madrido centre. Tai puikus pasirinkimas, jeigu norite paragauti puikaus ispaniško vytinto kumpio Jamón Iberíco. Kumpį degustacijai galėsite pasirinkti net iš trijų meniu. Kaina vienam žmogui svyruoja nuo 5 iki 10 €. Gėrimai ir vieno kąsnio sumuštinukai kainuoja 1 €.

8. 100 Montaditos.

Didelis įvairių užkandžių pasirinkimas – galima rinktis net iš 100 šaltų ar karštų užkandžių. Kavinukių tinklas labai platus, įsikuręs Madrido centre ir aplink jį (La Latina, Gran vía, Plaza Mayor, Tribunal ir t. t.).

 

 Lankytinos vietos Madride    Lankytinos vietos Madride

 

gyvos muzikos Madride  Norintiems pasiklausyti gyvos muzikos Madride

 Policijos komisariatai Madride        Policijos komisariatai Madride

    Telefonų numeriai Madride Telefonų numeriai, kuriuos turėtumėte žinoti lankydamiesi Madride

Viešbučiai, svečių namai ir apartamentai Madride      Viešbučiai, svečių namai ir apartamentai Madride

 

Transporto tinklas MadrideTransporto tinklas.

Turizmo centrai Madride Turizmo centrai Madride

 

Jeigu norite sužinoti daugiau apie Madridą Jūs galite apsilankyti šioje internetinėje svetainėje.

Summary
Madridas
Article Name
Madridas
Description
Pigus alus ir užkandžiai Madride, restoranai, barai,lankytinos vietos, gyvos muzikos Madride, viešbučiai, svečių namai, transporto tinklas, turizmo centrai ...
Author