Barselona

Pigus alus ir užkandžiai Barcelonojeispaniški alkoholiniai gėrimai

1. La champagneria (Can Paixano).

Įsikūręs Reina Cristina g. 7. Čia galima paragauti prancūziškų sumuštinių su Katalonijos dešra, vytintu kumpiu Jamón Serrano, sūriu ar žuvimi nuo 1,5 iki 3 €. Taip pat galima paragauti naminio vyno. Viena taurė kainuoja nuo 0,85 €, o butelis nuo 4,10 €.

2. El Tomás de Sarría.

Rasite Major de Sarría g. 49. Tai pati geriausia vieta paragauti  bulvių mišrainės su česnakiniu padažu patatas brava, gėrimai kainuoja 1,45 €. Taip pat galite užsisakyti prancūziškų sumuštinių. Užkandžių meniu neviršija 6 €, o įvairūs patiekalai didesnėmis porcijomis kainuoja iki 8 €.

3. Flamant.

Įsikūręs Enric Granados g. 23. Dienos pietūs kainuoja 9,90 €. Šioje kavinėje galėsite paragauti tradicinių Katalonijos virtuvės patiekalų. Pagrindinį patiekalą galite rinktis iš žuvies ar mėsos, užkandžiams – salotas arba troškinius, desertą taip pat pasirinksite iš kelių rūšių.

4. Cave Beach.

Įsikūręs Port Olímpic en Moll del Gregal g. 20-21. Čia galima pavalgyti už 10 €. Užkandžiams galite pasirinkti patiekalus iš jaunų sepijų, kalmarų, dvigeldžių moliuskų, kroketus arba salotas. Pagrindinį patiekalą galite rinktis iš žuvies arba nacionalinį ispanijos patiekalą – paeliją (paella). Desertui galite rinktis ledus, sluoksniuotus pyragėlius arba pyragus. Kava ir kiti gėrimai yra įskaičiuoti.

5. Conesa.

Įsikūręs Libreteria g. 1, šalia Plaza Sant Jaume aikštės.ispaniški tapasČia galima paragauti įvairiausių rūšių prancūziškų sumuštinių su dešra (saliami), saliamio dešra, tik aštresne (sobrasada), pikantišku saliamiu, vadinamu chorizo, tradiciniu ispanišku bulvių omletu (tortilla de patatas), sūriu. Populiariausias prancūziškas sumuštinis yra su Katalonijos saliamio dešra – butifarra. Taip pat galima paragauti tradiciškos bulvių mišrainės (patatas bravas), kroketų, skrudintų viščiukų sparnelių. Prancūziški sumuštiniai kainuoja apie 6 €.

6. La Dolca Hermínia.

Rasite Magdalenes g. 27. Čia galite pavalgyti už 9,40 €. Vasara galima paragauti naminių sriubų – gaspači (gaspacho) ar salmorėjo (salmorejo), pagrindinį patiekalą galite rinktis iš žuvies ar mėsos, taip pat siūloma paragauti įvairių desertų.

 7. El Caliu de l‘Eixample.

Įsikūręs pačiame Barselonos centre, Valencia g. 329. Virtuvės virėjai puikiai paruošia keptos mėsos ant grotelių patiekalus. Galite paragauti naminės antienos. Jeigu mėgstate įvairius mėsos patiekalus, neapsiriksite pasirinkę šį barą. Dienos pietūs čia kainuoja 9,90 €.

 

Lankytinos vietos Barselonoje        Lankytinos vietos Barselonoje

gyvos muzikos Barselonoje    Norintiems pasiklausyti gyvos muzikos Barselonoje

Policijos komisariatai Barselonoje            Policijos komisariatai Barselonoje

Ligoninės Barselonoje          Ligoninės Barselonoje

Emergency numbers Barcelona       Telefonų numeriai, kuriuos turėtumėte žinoti lankydamiesi

                  Barselonoje

Viešbučiai, svečių namai ir apartamentai Barselonoje      Viešbučiai, svečių namai ir apartamentai Barselonoje

Transporto tinklas Barselonoje    Transporto tinklas

Turizmo centrai Barselonoje       Turizmo centrai Barselonoje

Jeigu norite sužinoti daugiau apie Barseloną Jūs galite apsilankyti šioje internetinėje svetainėje.

 

Summary
Barselona
Article Name
Barselona
Description
Pigus alus ir užkandžiai Barselonoje, restoranai, barai,lankytinos vietos, gyvos muzikos Barselonoje, viešbučiai, svečių namai, transporto tinklas, turizmo centrai ...
Author